Milieudefensie stuurde een reactie aan het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Wij lieten ons bezwaar weten op de uitzonderingen voor de gasaansluitplicht. Veel nieuwbouwbedrijven lopen nog achter met de oplevering van gasvrije projecten. Als er niets gebeurt, wordt de komende jaren nog 50% van de nieuwbouwhuizen op gas aangesloten. Dankzij de door de sector bedongen uitzonderingsclausules op het aansluitverbod zal dat percentage niet snel dalen, vrezen wij.
Ook protesten tegen de uitzonderingen op het gasaansluitverbod? Iedereen in Nederland mag bezwaar maken. Dat kan online via deze website van de overheid.
Wat ING met jouw geld doet is onzichtbaar, maar niet bepaald onschuldig. Terwijl jij probeert te sparen voor je toekomst, financiert ING bedrijven die diezelfde toekomst in gevaar brengen: van nieuw olie en gas tot mensenrechtenschendingen. Daarom zeggen we samen: "Niet Met Mijn Geld". Doe je mee?