Voor het hoger beroep van Shell hebben wij 2 deskundigenverklaringen ingeleverd bij het Hof. Deze verklaringen gaan over de effectiviteit van het vonnis van de rechter in de Klimaatzaak tegen Shell. Hier vind je de eerste verklaring.
Shell stelt in de rechtszaak dat het vonnis niet effectief zou zijn. Het argument van het bedrijf: als Shell minder olie en gas zou verkopen, zouden er direct anderen in dat gat springen. In de deskundigenbrief wordt aangetoond dat dit onjuist is en de aannames van Shell niet kloppen.
Wat ING met jouw geld doet is onzichtbaar, maar niet bepaald onschuldig. Terwijl jij probeert te sparen voor je toekomst, financiert ING bedrijven die diezelfde toekomst in gevaar brengen: van nieuw olie en gas tot mensenrechtenschendingen. Daarom zeggen we samen: "Niet Met Mijn Geld". Doe je mee?