Oproep aan banken, pensioenfondsen en verzekeraars om zich óók in te zetten voor het klimaat

Niet alleen Shell draagt verantwoordelijkheid voor het klimaat en het leefbaar houden van onze planeet. Dat geldt ook voor de financiers van grote klimaatvervuilers. Daarom doen 13 directeuren van groene organisaties, waaronder Milieudefensie, een oproep aan de banken, pensioenfondsen en verzekeraars. Ze vragen om uiterlijk voor de start van de klimaattop in Glasgow, eind oktober 2021, concrete maatregelen aan te kondigen.

Download publicatie
Voorbeeld van de eerste pagina van publicatie 'Oproep aan banken, pensioenfondsen en verzekeraars om zich óók in te zetten voor het klimaat'
Klimaat-brandbrief_fin-sector.pdf — 281 KB

Shell, boor niet onder de Waddenzee!

Shell wil boren naar gas onder de Waddenzee, bij het Friese Ternaard. En niet alleen daar, wereldwijd heeft het bedrijf nog 700 nieuwe olie- en gasvelden in zijn bezit. Voor het klimaat is elk nieuw veld er 1 te veel. Laat de Wadden niet zakken. Steun onze nieuwe rechtszaak tegen Shell. Teken nu!

Loading...