CvA van Shell op exhibitieverzoek, tevens exceptie onbevoegdheid t.b.v. Ikot Ada Udo

Samen met vier Nigeriaanse boeren heeft Milieudefensie in 2008 een rechtszaak tegen Shell aangespannen, wegens olievervuiling in drie Nigeriaanse dorpen. Voor het eerst moet een Nederlands bedrijf zich voor een Nederlandse rechter verantwoorden voor milieuschade in het buitenland. Dit is een van de vele juridische documenten van deze rechtszaak.

Bekijk hier het overzicht van alle documenten.

Download publicatie
Voorbeeld van de eerste pagina van publicatie 'CvA van Shell op exhibitieverzoek, tevens exceptie onbevoegdheid t.b.v. Ikot Ada Udo'
CvA tevens exceptie onbevoegdheid Ikot.PDF — 3313 KB

Stop miljardensteun aan grote vervuiler Tata

Een cadeautje van miljarden euro's. Dat krijgt Tata binnenkort van de overheid, van óns belastinggeld. Ze krijgen het geld voor verduurzaming. Terwijl Tata gewoon doorgaat met vervuilen. Weggegooid geld dus. Dat laten we toch niet gebeuren?

Loading...