Vind jij Milieudefensie een toffe club? En wil je voor je verjaardag of een ander bijzonder moment geld inzamelen voor ons? Dat kan. Op deze 2 manieren start je je eigen inzamelactie. Zo kan je al je vrienden geld vragen voor een eerlijke en duurzame toekomst.
Je kan via Facebook geld inzamelen voor Milieudefensie. Facebook verzamelt alle donaties en stort dit kosteloos op onze rekening. Dus het geld gaat 100% naar het goede doel. Heb je een Facebookaccount, dan is dit de makkelijkste manier om een inzamelingsactie te starten.
Zo maak je een inzamelingsactie op Facebook voor Milieudefensie aan:
Wil je liever geen geld inzamelen via Facebook? Maak dan gebruik van het platform Geef.nl.
Zo maak je een inzamelingsactie op Geef.nl voor Milieudefensie aan:
Wil je Milieudefensie op een andere manier steunen? Kijk hier voor alle mogelijkheden om ons met een donatie te steunen.
Shell moet van de rechter zijn uitstoot met 45% verminderen in 2030. Toch wil Shell vanaf 2024 boren naar gas in de Waddenzee. Samen met de Waddenvereniging zorgen we dat dit niet gebeurt. Geef ook tegengas en stuur Shell een sms!