Klimaatzaak: Memorie van Antwoord incident Milieu & Mens

De stichting Milieu & Mens heeft op 3 oktober 2022 aan de rechtbank in Den Haag gevraagd of zij mee mogen doen aan het hoger beroep in onze Klimaatzaak tegen Shell. Hier vind je onze Memorie van Antwoord.

In dit Memorie van Antwoord leggen wij aan de rechter uit waarom de stichting Milieu & Mens volgens ons niet ontvankelijk is en bovendien onvoldoende belang heeft in onze Klimaatzaak tegen Shell.

Download publicatie
Voorbeeld van de eerste pagina van publicatie 'Klimaatzaak: Memorie van Antwoord incident Milieu & Mens'
MvA incident Milieu en Mens.pdf — 720 KB

Samen zeggen we: ING, Niet Met Mijn Geld

Wat ING met jouw geld doet is onzichtbaar, maar niet bepaald onschuldig. Terwijl jij probeert te sparen voor je toekomst, financiert ING bedrijven die diezelfde toekomst in gevaar brengen: van nieuw olie en gas tot mensenrechtenschendingen. Daarom zeggen we samen: "Niet Met Mijn Geld". Doe je mee?

Loading...