Op 25 april 2022 stuurden we een brief aan de bestuursleden van Shell. In deze brief wijzen we hen op hun persoonlijke aansprakelijkheid van het niet uitvoeren van het vonnis van de rechter. In deze bijlage geven wij voorbeelden van de reactie van Shell op de uitspraak van de rechter.
Ook leggen wij in de bijlage uit hoe deze reactie belanghebbenden kan misleiden over de gevolgen van de uitspraak van de rechter voor Shell en de gevolgen van de Powering Progress-strategie van Shell.
Wij starten een nieuwe Klimaatzaak tegen Shell. We willen dat Shell stopt met het aanboren van nieuwe olie- en gasvelden. Want voor het klimaat is elk nieuw veld er 1 te veel. En jij kan meedoen. Laat zien dat ook jij onze nieuwe rechtszaak steunt en word supporter.