Agenda

3 april - zwerfvuil rapen Laar West

3 april - zwerfvuil rapen Laar West

De Laar West, verzamelen voor COOP Kroonse Wal, 08 maart 2018

Dinsdagochtend 3 april helpt Milieudefensie mee met de schoonmaakactie in de Laar West. Deze actie is een initiatief van wijkbewoonster Lesley Wester.

Wanneer 03 april 2018
van 10:00 tot 12:00
Waar De Laar West, verzamelen voor COOP Kroonse Wal
Voeg agenda-item toe aan kalender vCal
iCal

We verzamelen voor de Coop Kroonse Wal en om 10.00 uur gaan we op pad met grijpers en vuilniszakken. Deze actie is een initiatief van wijkbewoonster Lesley Wester. "Er ligt zoveel zwerfuil in onze wijk, ik kan het gewoon niet aanzien. Het is teveel om in mijn eentje op te ruimen. Ik zou graag samen met wijkbewoners op pad willen gaan om onze wijk weer een stukje schoner te maken," aldus Lesley.

Doe je ook mee op 3 april? Mail dan naar Lesley Wester: fleurigleven@hotmail.com De bedoeling is dat er vaker schoonmaakacties gaan plaatsvinden. Dus wil je graag meedoen, maar kun je niet op 3 april? Mail ook dan naar Lesley om je aan te melden als vrijwilliger. Samen maken we Arnhem schoon!